“Google maps navigatie” – Het nieuwe Google GPS systeem
Google heeft doorheen de jaren een wel HEEEL uitgebreide database opgebouwd en gebruikt deze nu ook om een eigen GPS-systeem op de markt te brengen. Hier zie je veel belangrijke features die erin zitten. Vooral het feit dat je niet het exacte adres van een plaats moet kennen vind ik zeer handig.
Als jullie het promotiefilmpje bekijken, zullen jullie ook zien dat het systeem ook spraakherkenning bevat. Je kan dus (voorlopig enkel in het Engels) zeggen waar je naartoe wilt en het systeem stippelt je weg uit.
Ook het feit dat Google zijn ‘Google corrections’ database gebruikt om dit systeem te verfijnen vind ik een zeer positief punt. Als je dus een fout intypt, zal het systeem automatisch naar oplossingen zoeken. Ik ben wel zeer benieuwd om dit systeem ook effectief in werking te zien. (vooral naar die spraakherkenning, want dat lijkt me toch niet simpel)
Comments are closed.




